Senokai jau nerašiau…

…bet jau vien tai, kad šis puslapis dar neuždarytas ir veikia, reiškia, kad viltis dar gyva, ir jau greit tikiuosi toliau pildyti įrašus čia. O tuo tarpu žvilgtelkite į facebook’ą, aš ten užsiregistravau prieš porą savaičių ir siaučiu po truputėlį. Ypatinga akcija, priimu ten visus norinčius į draugus, kas tik pasibeldžia :)

 • http://elem.lt/ laumaras

  laukiam, laukiam

 • Giedrius

  Retkarčiais vis prisijungiu su viltimi, kad nu gal pagaliau Giedrius vėl kažką vaizdžiai aprašys kokį super receptėlį. Pamačiau Jus FB ir galvoju OPAAAA. O dabar išvis super naujienos. Laukiu labai labai 🙂

 • Živilė

  Sveiki, pirmą kartą į jūsų livejournal užsukau iš google paieškos kreminė grybų sriuba) Gavosi, ir tai tapo mano sūnaus mėgstamiausia sriuba) Tai buvo 2010 m.) Pagal jūsų receptą sriuba gaminama iki šiol) ir visada kai sūnus paviešėti iš užsienio gryžta) . Prisiminiau, kad pas jus buvo ir prancūziška svogūnų sriuba. Nuorodos neišsaugojau.. prisiminiau tik kad livejournal giedrius) ir vėl radau o pagal nuorodą čia atėjau)
  Gaila, kad nesulaukiat norimo atliepio iš jūsų skaitytojų, bet pagal jūsų receptus gaminama, tikiu, ne vienoje šeimoje) AČIŪ)