Mano knyga apie kulinariją

Leidykla oficialiai pranešė apie planuojamą leisti knygą.

virtuveb

Ką gi, tai pagaliau oficialu. Mano pirmoji kulinarinė knyga, Virtuvės užkariavimo menas, išeis jau labai greitai, tikėtina – lapkričio mėnesį.

Naudodamasis proga norėčiau iš širdies padėkoti:
* Jurgitai Ludavičienei, kuri niekaip neatstojo ir visgi įkalbėjo seną niurzgeklį imtis šio ilgo ir sudėtingo projekto;
* redaktorėms Jolitai Tūbelytei-Parvickienei ir Reginai Katkevičienei, kurioms teko daug vargo su kaprizingu ir besiaikštijančiu autoriumi, nemokančiu normalios lietuvių kalbos;
* ir labiausiai – talentingajai dizainerei Ilonai Kukenytei, su kuria praleidome daug savaitgalių gamindami, fotografuodami ir ragaudami, o kartais ir keikdamiesi, kai žvėriškai saulės prikaitintoje patalpoje kai kuriuos patiekalus teko gaminti po keletą kartų, kol jie pavykdavo kaip reikiant. O juk ji dar ir knygas puikiai maketuoti moka!

Viskas šioje knygoje tikra ir išbandyta. Ji būtent tokia, kokią ir norėjau parašyti: pilna detalių ir patarimų, kaip išvengti nesėkmių, pagardinta žiupsniu kulinarijos istorijos ir šlakeliu mokslo. Jeigu mėgstate mano straipsnius Verslo Klasėje, ši knyga parašyta labai panašiu stiliumi. Bet tai nėra perspausdintų straipsnių rinkinys, iš jau parašytų tekstų panaudota labai nedaug. Labai tikiuosi, kad knygą ne tik bus malonu skaityti, bet ir panaudoti perskaitytas žinias virtuvėje, improvizuojant ir kuriant patiekalus be receptų.

Jeigu nesunku – pasidalinkite šia nuoroda savo facebook ar google+ paskyroje. Laukti liko jau visai nebedaug.

 • Darius64

  Na tai jau laukiam laukiam:)
  Gal netyčia spėsi pristatyt per “Baltgastro”.
  Būtų labai į temą o ir reklamai patcc laikas ir vieta.

 • Sauvage

  Sveikinu !!! Ieškosiu lentynose. Beje viena įdomi knyga, kurią siūlyčiau ( jei dar neteko skaityti) Анатолий Комм: вокруг света с борщом и фуа-гра . Turėjau garbės susitikti su autoriumi, įdomi asmenybė ir įdomi maisto filosofija.

 • Vladas Vaitkus

  Bus gera Kalėdinė dovana!!!!

 • Darius64

  Hmmm. Jau pradedu bijoti, ar tik nepučia koks “Vėjas nuo jūros” į leidyklą ar dar kur nors :)

 • Darius64

  Yeeee
  Jau.
  Einu ryt į knigyną.
  Pristatymas bus?????

 • Pingback: Giedrius Vilpišauskas — Virtuvės užkariavimo menas | Darau, blė()